25 березня 2024
21 березня в 9-В класі було проведено родинне свято у форматі гри MindGame. Ліцеїсти аргументували свою думку, чому "завжди модно бути розумним".
Батьки класу - Мартинюк Алла Петрівна та Цапюк Василь Віталійович розповіли про свій досвід виховання обдарованої, всебічно розвиненої особистості, поділилися секретами мотивації дітей до навчання.
Батьки та учні, поділившись на команди, пройшли 9 раундів гри, яка є наймасштабнішою розважально- пізнавальною вікториною наразі в Україні.
Були цікаві запитання різноманітного характеру з усіх можливих галузей науки, більшість яких вирішувалися логікою, кмітливістю, здогадкою, що дозволило розширити учасникам світогляд, розвинути свої інтелектуальні здібності та від душі повеселитись.
Під час перерви між раундами переглянули звіт-відеоролик про волонтерський проєкт класу.
Сподобалося і батькам, і дітям.