13 грудня 2022
9 грудня в 2-Б класі в бібліотеці-філіал №7 було проведено родинне свято «Хустка – наш оберіг».
Діти дізналися про історію української хустки, її походження, материнську силу, декламували вірші, співали пісні. Разом з батьками виконували роботу в групах – відновлювали зміст вірша, послідовність подій, складали сенкан до слова «хустка», створювали карту знань «Як носять хустку», малювали орнаменти української хустки.
На святі родина Анни Терещук представила свій родовід, показала сімейні реліквії: «Біблія» (1921 року) і хустки, які передавалися вже чотири покоління.
Дуже цікавою та змістовною була розповідь нашої волинської поетеси Наталії Бугай про різні орнаменти хусток, її роль на хрестинах, проводах сина в дорогу, на весіллі, при втраті близьких людей.
На продовження свята Наталія Володимирівна провела майстер-клас, де діти з батьками виготовили ляльки-мотанки.