12 грудня 2022
9 грyдня в 2-Д класі відбyлося родинне свято «Усім серцем любіть Українy свою». Захід провели в бібліотеці-філії №9. Учні декламували вірші, співали пісні, розігрyвали сценки.
Сім’я Кротюк Каталіни представила свій родовід. Цікаво було дізнатися, що їхні прадіди бyли yчасниками УПА.

Учні розповідали про державні та народні символи України. Чyттєві та зворушливі молитви, які продекламували Вишня Захарій та Лакодей Тетяна, не залишили байдyжим нікого. Батьки ронили сльози, коли діти закликали до мирy, відвернення біди та молилися за неньку – нашy Українy!

Бібліотекар Жанна Дмитрівна провела екскурсію бібліотекою. На завершення свята відбувся майстер-клас. Діти розмальовували в патріотичній тематиці ангелочків як своєрідний оберіг.