16 грудня 2022
15 грудня 2022 року в 3-Г класі відбулося родинне свято "Українські вечорниці - збереження традицій рідного народу". Захід проходив у Волинській обласній бібліотеці для дітей. Учні дізналися про звичаї та традиції українського народу, зокрема про вечорниці, про обрядові свята зимового циклу. Завідувачка краєзнавчого відділу Ольга Окунєва розповіла дітям про створення родинних оберегів. А учень нашого класу Яковчук Роман підготував повідомлення про обереги своєї родини.
Діти весело провели час. Вони співали українських пісень, розказували вірші, власноруч виготовили родинний оберіг Різдвяного Янгола.
Ми маємо пам'ятати, хто ми є, берегти наші звичаї, шанувати родинні обереги, знати своє минуле, щоб бути гідним майбутнього.