15 травня 2023
12 травня, напередодні Дня Матері та Міжнародного дня сім'ї, відбулося родинне свято в 5-А класі «Щастя бути разом!», яке складалося з трьох частин: перша присвячена мамі, друга - бабусі, третя - сім'ї.
Діти віршами й піснями вітали найрідніших мам, бабусь. Музичні композиції подарували Володимир Пирчак і Софія Вега. Про свою родину розповіла разом з бабусею Несторук Єлизавета. Діти створили «чарівні килимки», на яких писали найтепліші слова матусям. Батьки за розповідями про вподобання та мрії намагалися вгадати свою дитину.
Душевну сценку зіграли Сашко Ольховий разом із мамою.
Трепетно й душевно читали молитву за матерів.
Усі дружньо вправлялися в написанні сенканів. Іларія Мазур і Єва Скопюк виконали пісню «Сила роду».
Ліцеїсти привітали своїх матусь і бабусь власноруч зробленими відкритками, а вдячні батьки приготували для дітей смачні солодкі подарунки.