18 грудня 2022
15 грудня 2022 року в стінах Волинської обласної бібліотеки для дітей в рамках 2-го Національного тижня читання відбулося родинне свято в учнів 3-В класу «З Україною в серці». Воно мало особливе забарвлення, адже проходило в поєднанні з літературною зустріччю. Учні мали можливість безпосередньо поспілкуватися з волинською письменницею Надією Гуменюк. Діти декламували вірші з книжок «У Янгола під крилом» та «Буслик хоче до Світязя», а ще засипали авторку запитаннями. Поезія « На дереві мого роду» у виконанні Івана Макарюка мала зворушливе аж до сліз продовження: Іван та його мама, які переїхали до Луцька із Сум, розповіли про кілька поколінь предків.
Ведуча заходу, завідувачка відділу сімейного читання Оксана Кардаш-Лис підготувала ще й кілька цікавинок, від яких діти були в захваті: вони взяли участь у патріотичній акції «У Янгола під крилом – наша Україна», прикрашали мапу України жовто-блакитними ангеликами. А на завершення юні читайлики виконали пісню «Червона калина».