25 вересня 2023
Завершився родинний проєкт «Від давнини до сьогодення», який реалізували учні 4-А класу. Протягом двох тижнів діти разом із батьками вивчали історію окремих предметів домашнього вжитку, історію їх виникнення, використання, удосконалення. Діти, працюючи в групах, створили колажі та презентували їх на уроці ЯДС.
Фінальним етапом нашого проєкту була поїздка в етнопарк «Ладомирія» в м. Радивилів Рівненської області. Етнорезиденція – це унікальний артпростір, представлений у вигляді трьох локацій: «Майстерня Етнобрендів», ткацька майстерня «Серпанок» та музей одягу Великої Волині «Ладомирія». Дуже пізнавальна, насичена екскурсія! Спочатку для учнів провели майстер-клас з приготування «жайворонків» з тіста. Поки булочки випікалися, діти, об’єднавшись у дві групи, узяли участь в етноквесті. А батьки відвідали ткацьку майстерню, ознайомилися з роботою ткацького верстата. У музеї одягу вчилися пов’язувати головний убір жінки та навіть приміряли народний одяг.
Чудово провели час у родинному колі! Прекрасна, велична, багата наша Україна! Бережімо її! Вивчаймо її історію!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість провести цю екскурсію!