19 грудня 2019
3-А клас початкової школи на чолі з класоводом Світланою Василівною Папіж презентував 13 грудня неймовірний захід. Це родинне свято не було схожим на жодне попереднє. Учні розділилися на чотири команди (левенята, білченята, сови, команда рудого кота), кожна з яких представила себе. Надалі команди змагалися, виконуючи найрізноманітніші математичні і творчі завдання, грали ігри. Крім інтелектуальних та навчальних знань, діти продемонстрували свої таланти: танцювали, співали, читали авторські твори (вірші, оповідання, казки, реп). Учні показали високий рівень підготовки, а це завдяки високопрофесійній педагогічній майстерності Світлани Василівни, яка знайшла індивідуальний підхід до кожного учня.
Позитивні емоції, гарний настрій переповнювали всіх присутніх. Батьки висловлюють слова вдячності класоводу Світлані Папіж, хореографу Світлані Андрійчук і вчителеві музичного мистецтва Оксані Михальченко!