07 березня 2020
Дві весняні дати: 9 та 10 березня, а між ними 47 років життя…
Розумники 3-А класу нашої гімназії напередодні цих дат відвідали Волинську обласну бібліотеку для дітей, де й мандрували сторінками життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка. Особливо дітям було цікаво дізнатись про ті вчинки письменника, які характеризували його, як чоловіка мудрого, доброго, чуйного, веселого та надзвичайно людяного. Учні закріпили знання про те, що Великий Кобзар не тільки поет, а й художник, адже його графіка та живопис заворожують своєю майстерністю.
Було приємно почути, що всі учні підготували вірші Кобзаря і так майстерно їх декламували.
Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, людей, природи, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвітчизників.