21 грудня 2019
20 грудня рятувальники Управління ДСНС у Волинській області провели для учнів 1-Б класу Луцької гімназії №14 імені Василя Сухомлинського урок з правил безпеки та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій.
Діти вивчили, чим небезпечні дим та вогонь, сірники та петарди. Переглянувши відеоролики, діти дізнались, як виникає пожежа і як влаштовані димові пожежні сповіщувачі. Учні запам’ятали, що ховатись від вогню і диму в кімнаті не можна, а слід негайно втікати на вулицю та повідомити дорослих і пожежно-рятувальну службу за номером «101».

Дітлахи брали активну участь на уроці: відповідали на запитання про причини пожеж, про пожежні машини та рятувальників, а в нагороду отримали розмальовки, настільні ігри, книги та пам’ятки з правил безпеки. Кожен бажаючий зміг приміряти шолом та захисний одяг пожежника і відчути, як це у нелегкому одязі виконувати непросту, але точну роботу.

Для того, аби вірно діяти у випадку задимлення, діти відпрацювали порядок евакуації: наприсядки та притуливши до рота і носа хустину.

На вулиці хлопчики та дівчатка змогли відчути себе справжніми рятувальниками: посидіти у кабіні сучасного пожежно-рятувального автомобіля, відчути вагу та потужність спеціального обладнання, а також поспілкуватись по радіостанції. На добру згадку про цікавий урок всі учасники залюбки зробили пам’ятний фотознімок.