10 травня 2020
5-6 травня 2020 року Валентина Василівна Вітюк, заступник директора ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник дослідно-експериментальної роботи в гімназії, провела в онлайн-режимі семінар-тренінг «Дидактичні особливості компетентнісного уроку» для вчителів нашого закладу.
Метою семінару було підвищення рівня теоретичних знань та практичних умінь педагогів щодо організації освітнього процесу на засадах компетентнісного підходу; оволодіння ефективними інструментами для реалізації компетентнісного уроку. Учасники заходу розширювали обізнаність із науково-обґрунтованих підходів щодо психолого-педагогічних особливостей сучасного уроку, оволоділи методами проведення уроку на засадах компетентнісного підходу, розвивали вміння створювати модель компетентнісного уроку, здійснювали SWOT-аналіз компетентнісного уроку, розвивали здатність до ефективної командної роботи та продуктивної професійної діяльності на основі розвиненої педагогічної рефлексії. За результатами навчання учасники отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.
Дирекція і педагогічний колектив гімназії щиро вдячні Валентині Василівні за цікавий і змістовний семінар-тренінг, отримані знання, нові педагогічні ідеї і приємне спілкування!