09 травня 2023
До Міжнародного дня протидії булінгу (Дня боротьби з цькуванням) у ліцеї було проведено різні заходи.
Інформаційні стенди знайомили учнів із поняттям, формами та структурою булінгу, принципом дій у непростій ситуації.
Члени Ради ліцеїстів підготували челендж #СИЛЬНІПРОТИБУЛІНГУ під гаслом «Обирай спорт, а не булінг».
Класоводи та класні керівники провели з учнями бесіди, години спілкування, на яких обговорили проблеми цькування та правила поведінки в соціальних мережах.
Для учнів 6-х класів проведено профілактичне заняття під гаслом «СТОП БУЛІНГ!». Старший інспектор сектору ювенальної превенції Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області Надія Куденьчук дала відповіді на найпоширеніші питання: що це таке булінг? що робити, якщо є підозра про булінг – алгоритм дій? Як діяти в ситуації булінгу? як розпізнати булінг і реагувати на його прояви? як попередити булінг? кібербулінг – що це та як це зупинити?
Розуміємо, що будь-яке насильство недопустимо в освітньому середовищі, а виховання учнів на принципах взаємоповаги та толерантності є найголовнішим завданням українського суспільства, а це можливо здійснити при тісній взаємодії всіх учасників освітнього процесу: працівників школи, здобувачів освіти та їхніх батьків.