26 вересня 2020
Радіємо приємній події в житті нашої гімназійної родини: за вагомий внесок педагогічного колективу закладу в розвиток освіти України Інститут педагогіки НАПН України нагородив його дипломом лауреата Всеукраїнського проєкту «Сучасний педагогічний досвід освітян України – 2020». У виданні про учасників проєкту представлено досвід заслужених педагогів Синьої Надії Антонівни, Рудницької Ольги Борисівни, Жумик Лідії Володимирівни, Романюка Олега Олександровича, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського експерименту «Розумники» Папіж Світлани Василівни. У рубриці «Вітаємо ювіляра» презентовано досягнення колективу закладу, який відсвяткував уже 75-річчя своєї плідної діяльності.
Відомо, що успішним стає колектив під керівництвом мудрого, високопрофесійного, креативного, сучасного директора. Саме таким керівником є Марія Миколаївна Кардаш, чий перспективний досвід і вагомі досягнення представлені на сторінках престижного всеукраїнського видання «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України».
Ми завжди готові поділитися з колегами усієї України своїми педагогічними ідеями, освітянським досвідом і творчими напрацюваннями.