22 квітня 2023
18 квітня в 6-Г класі відбулося родинне свято, присвячене Великодню. Діти переповіли легенди та дізналися про народні вірування, пов'язані із цим найвеличнішим днем усіх християн, звучали вірші та пісні, подяки захисникам ЗСУ. Свій родовід представила сім'я Олександри Дмитрук. Родзинкою свята став майстер-клас від учасників ансамблю народної музики "Волиняни" - талановитих діток, що займаються в Луцькій музичній школі №3 під керівництвом Тетяни Жилюк та Анатолія Марценюка. Юні артисти не тільки грали на музичних інструментах та співали, але й продемонстрували народні ігри та танці, залучивши до їх виконання усіх ліцеїстів 6-Г класу, а також їхніх братиків та сестричок. Кожна мама, як справжня українська господиня, пригощала своєю паскою, адже наші предки вірили, що скуштувавши 12 і більше різних пасок, можна сподіватися на щасливий рік і чекати наступного Великодня.