21 грудня 2023
Напередодні різдвяно-новорічних свят для п’ятикласників було організовано цікаві майстер-класи.
Учні 5-В класу реалізовували себе в створенні малюнку на новорічній прикрасі – ялинковій кульці. Організатором розвитку дитячої творчості став технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету.
Кожен учень отримав комплект усього необхідного для розпису й формування власного новорічного шедевру.
Для ліцеїстів 5-Г класу відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива на різдвяну тематику!
Було приємно спостерігати, як діти поринули в атмосферу дива, яке творили своїми руками! На якусь мить здалося, що всі турботи й непросте сьогодення десь далеко, а ми всі в очікуванні різдвяного дива!
Цінним є здобутий навик творення мініатюрного малюнку своїми руками. Маленьке святкове диво залишиться в кожної дитини теплим спомином навіть через довгі роки.