16 грудня 2022
Рід, родина, сім’я. Ці слова близькі для всіх. Усе це родинне вогнище, рідна оселя. Саме про це говорили 14 грудня в 4-Б класі під час свята «Сила України – у єдності родини».
Діти дізналися про традиції та звичаї українського народу, про історію вишивки, почули легенду про пісню, про українські родинні обереги, які охороняли від бід та негараздів. Учні декламували вірші та співали пісні, інсценізували казки. Батьки разом з дітьми дослідили та вивчили обереги, які шанували та використовували у своєму житті наші пращури і передавали своїм нащадкам. Пригадали й сумні сторінки історії України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жерт Голодомору, адже хто не знає своєї історії, той не має майбутнього.
Надзвичайно сподобався учням майстер-клас з виготовлення родинного оберегу – ляльки-мотанки, який провела Наталія Бугай - майстриня, поетеса, волонтерка. Вона представила велику колекцію виробів. Усі були задоволеними, адже після свята кожен мав свій власноруч виготовлений родинний оберіг.