28 листопада 2019

Цікавою та результативною стала гімназійна олімпіада учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У змаганнях взяли участь 13 школярів. Відповідно до програми заходу конкурсанти виконували завдання теоретичного тесту, виготовляли моделі за готовими розгортками, запускали на дальність польоту модель літака, проводили перевірку роботи дзиг.

За результатами змагань Кришталь Петро-Бенедикт посів І місце, другі-треті місця між собою розділили Сидор Ілля та Гордійчук Маргарита.

Загалом конкурсанти отримали неймовірні враження, багатий досвід спілкування із залюбленими у технічну справу однолітками, позитивний заряд енергії, подарунки та нагороди.

Щиро вітаємо Кришталя Петра-Бенедикта, Гордійчук Маргариту та зичимо нових перемог у міських змаганнях з початкового технічного моделювання!