07 квітня 2023
Темою цього тижня в 1-Б класі є слова з вірша Т.Г. Шевченка «Встала весна, чорну землю сонну розбудила, уквітчала її рястом, барвінком укрила». Діти повторили назви весняних місяців; слухали музичні твори Астора П’яццолла та Йозефа Гайдна «Весна», порівнювали їх, обговорювали; малювали свій настрій у вигляді весняної квіточки. А ще - говорили про птахів, які повертаються до нас навесні.
Справжнім проявом творчості для учнів став майстер-клас «Весняна годівничка», який провела Катерина Федончук, регіональних координатор «Асоціації українських флористів». Усі діти прекрасно справились із завданнями, а пані Катерина була приємно вражена маленькими митцями, які творчо працювали в чарівній майстерні.
Дітки вірять, що в їхні годівнички обов’язково прилетить птах щастя, який принесе на своїх крилах Перемогу Україні.