26 січня 2020
30 січня виповнюється 90 років від дня народження Всеволода Нестайка, українського дитячого письменника.
У бібліотеці гімназії влаштовано виставку творів чудового казкаря і доброго вигадника – автора веселих і чарівних книжок для дітей. Його «Тореадори з Васюківки» і «В Країні Сонячних Зайчиків» захоплювали не одне покоління. І перші читачі цих чудесних добрих творів уже виховують онуків, а дехто – правнуків. Та людське життя таке коротке, і щоб воно не пройшло даремно, треба встигнути зробити багато добра. Всеволод Зіновійович таки встиг. Може, й не настільки, наскільки сам хотів, але його талант і фантазія повністю реалізувалися для того, щоб у нашому світі було більше посмішок і дорослих, і дітей, щоб усі ми розуміли: дитинство – це щастя, і не можна його затьмарювати. Він був справжнім класиком української дитячої літератури. Таким і залишиться – і для дітей, і для дорослих.
Любі діти-користувачі, запрошую вас ознайомитися з книгами письменника у бібліотеці та прочитати їх. Нехай у ваших сердечках стане тепло від доброти і щирого сміху сонячного автора. Хай «казк'ютер» веселить ваше дитинство!

Завідувач бібліотеки
Марія Іванівна Дацюк