23 грудня 2019
На початку грудня було оголошено збір іграшок, розвивальних ігор, книжок для дітей ЗДО «Калинка» та дітей з особливими потребами ЗДО «Мальвіна» у рамках традиційної загальногімназійної благодійної акції «Подаруй дитині іграшку». Учні разом із батьками активно долучились до доброчинності.
Вихованці дошкільних закладів отримали подарунки напередодні свята Миколая. Гімназисти привітали наймолодших гарними віншуваннями. Завідувачі ДНЗ «Калинка» та ДНЗ «Мальвіна» висловлювали щиру вдячність гімназистам за отримані подарунки для дітей.
Учні гімназії були активними учасниками благодійної акції до Дня Святого Миколая, організованої міським учнівським парламентом. Від імені батьків та гімназистів для дітей із особливими потребами ЗДО № 28 було передано іграшки.
Дякуємо усім небайдужим за доброчинність та посильну допомогу.