12 березня 2021
3 березня 2021 року учителі початкових класів Нової української школи, вихователі дошкільного відділення зустрілися із старшим викладачем кафедри теорії і методики початкової освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Волинського національного університету імені Лесі Українки Світланою Василівною Буднік, яка провела надзвичайно цікавий тренінг про проєктно-дослідницькі роботи з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Під час зустрічі було презентовано проєкти «Облаштування куточка живої природи», «Від насінини до рослини», «Квіткові рослини. Розмноження, ріст і розвиток рослин», «Дихання і живлення рослин», «Трав’янчик. Що це?», «Кокедама», «Город на підвіконні», «Міні-садочок за склом. Флораріум», «Кольоровий природничий тиждень». Для учнів 3-В класу було продемонстровано запуск акваріума і проведена бесіда про догляд за рибками.