03 листопада 2023
30 жовтня учні 3-Б класу побували на виробництві компанії «Тигрес», побачили, як створюються українські іграшки, які потім експортують у понад 60 країн світу. Ліцеїстам продемонстрували весь процес народження пластмасових та м’яких улюбленців. Цікавою була виставка іграшок-переможців конкурсів міжнародного рівня.
Діти дізналися, що іграшки наповнюють силіконізованим волокном – одним з найсучасніших синтетичних наповнювачів, який не викликає алергічних реакцій, не вбирає сторонніх запахів, не втрачає форму після будь-яких дій та добре піддається пранню. А виготовляють його із пластикових пляшок, саме тому так важливо сортувати сміття!
Після екскурсії кожен учень придбав собі іграшку, яка буде нагадувати їм про цю незабутню подорож!