28 травня 2024
Відбулася цікава та корисна зустріч ліцеїстів 10-Б, 9-Б, 11-Б класів з командою ГО "Культурна платформа Закарпаття" з програмою "Спільно Кемп. Громади" за ініціативи дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Луцької міської ради. У програмі заходу відбулося два воркшопи: артпрактика/акторська майстерність та лабораторія креативності/інновації.
На воркшопі з акторської майстерності десятикласники практикували вправи, за якими навчалися відомі актори; пізнавали себе в іграх та дискусіях; прокачали увагу та концентрацію; долали страх публічного виступу; тренували виразність мовлення; імпровізували під час постановки акторських етюдів. Супроводжував їх на цій творчій дистанції актор театру ляльок та анімації Владислав Насвіт.
Цікавим був воркшоп «Лабораторія креативності», де ліцеїсти дізналися багато нового про актуальні віртуальні тренди; спробували себе в ролі справжніх дизайнерів сучасного світу; створили свій перший віртуальний образ чи аватар. Ментор Тарас Ковальчук, експерт із цифрової моди, metaverse-стратег і головний редактор Futurezine, розказав про можливості іншої, цифрової дійсності. Учні, створюючи аватари та віртуальні об’єкти, удосконалили навички одразу в декількох перспективних напрямках: програмування, дизайн, анімація, digital-індустрія.
Дякуємо за такі активності.