30 квітня 2024

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності людей в умовах воєнного станув закладі з 22 по 27 квітня 2024 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Згідно з програмою та планом заходів перевірено стан техніки безпеки в навчальних кабінетах, спортивному та хореографічному залах, їдальні та на території ліцею.

Класоводи та класні керівники провели з учнями бесіди про запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів, про правила поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель, з піротехнічними засобами, при користуванні побутовим газом та щодо інших надзвичайних подій. Проведені цікаві та змістовні виховні години, години тематичного спілкування, присвячені правилам особистої безпеки при спілкуванні з незнайомцями, безпеці на дорозі, правилам поводження з небезпечними знахідками. У читальному залі бібліотеки демонструвалася виставка тематичної літери з питань безпеки життєдіяльності.

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти учнів знаннями, вміннями і дати розуміння важливості збереження власного здоров’я, формувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до власного життя, виховувати в них осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.