31 травня 2022

Усі люди від народження крім фізичної мають особливу, потужну внутрішню силу. Її можна уявляти по-різному. У когось вона як вода, в інших – як вогонь, вітер чи земля. Для одних вона як променисте світло, а для інших – тепло. У кожного вона власного кольору, сяйливості, температури. І місце, де сила розташовується в тілі, теж у кожного інше.

Доки Ти виростаєш, дорослі зміцнюють Твоє відчуття сили своєю любов’ю, турботою, підтримкою, словами. Заряджають «акумулятори» та постачають «батарейки» – наповнюють різноманітні елементи живлення Твоєї сили.

Твоя впевненість у собі, відчуття власної унікальності, можливість любити й ділитися любов’ю, зростає. З кожним днем, кожним роком, Ти дедалі більше й більше, тісніше й упевненіше будеш підтримувати контакт із власною Силою.
Уяви цю Сяйливу Силу всередині себе. У смутку, втомі, тривозі, самотності, прикростях, невдачах чи навіть трагедії – коли здається, що навколо «темрява» – саме вона підтримує Тебе, Твою стійкість, рішучість, сміливість долати труднощі. У цьому Практикумі Ти знайдеш різні вправи та підказки, які навчать Тебе самостійно відновлювати та повертати її добре, мудре, впевнене сяйво.
Заповнюй сторінки – подумки чи на папері – пиши, малюй і спостерігай за собою. Не обов’язково виконувати всі завдання одразу. Іди за власними відчуттями того, коли зупинитися чи повернутися до якихось практик, що можуть підтримати.

Покликання на практикум "Твоя Сила"