25 листопада 2023
З 13 по 17 листопада в ліцеї проходив тиждень інклюзивної освіти, приурочений до відзначення Міжнародного дня толерантності.
Учні розпочали тиждень зі скриньки добрих справ: діти записували добрий вчинок на сердечках та вкидали в скриньку. Таким чином училися цінувати чесність, правдивість, допомагати слабшому й меншому. У вівторок обговорювали «Притчу про цвяхи», говорили слова ввічливості один одному. Учителька англійської мови Лілія Анатоліївна Тимчишина разом з дітьми презентували проєкт «Дикі тварини Австралії, Індії», у якому акцентувалась увага на гуманному ставленні до тварин. У середу був проведений урок «Толерантне ставлення до людей, які мають проблеми зі здоров’ям». У четвер психолог Руслана Василівна Приймачук провела практичне заняття «Що таке толерантність? Людина має творити добро». Діти із захопленням працювали в колі друзів та говорили один одному компліменти; підбирали асоціації до слова «толерантність». У п’ятницю ліцеїсти на карті України залишали свої сердечка доброти, позитивних побажань. Організувала цю роботу асистент учителя Софія Віталіївна. А соціальний педагог Оксана Павлівна Войціховська провела індивідуальне заняття «Учимося керувати своїми емоціями».
Цей тиждень був ще барвистим. Дітям дуже сподобалось компонувати одяг різного кольору відповідно до тематики.