08 лютого 2021
Минулий тиждень в гімназії пройшов під гаслом «Математика – це мова, якою спілкуються всі точні науки». Діти мали можливість познайомитися з іншими математикою, фізикою, інформатикою: цікавими, живими, захопливими.
До заходів тижня точних наук долучитися всі гімназисти. На перервах учні початкових і середніх класів вирішували нестандартні логічні завдання, розміщені на виставці-презентації «У світі математики». Гімназисти взяли активну участь у конкурсах малюнків «Гаджети-помічники» (2-4 кл. п.ш.), «Математика моїми очима», конкурсі листівок онлайн (1 класи гімназії), конкурсі відеокліпів (4 класи гімназії), конкурсі цифрової творчості (6 класи гімназії). Цікаво відбулися ігрові заняття для учнів 1-6 класів гімназії: інтелектуальний марафон «Вперед до перемоги» (1-Б), «Змагання у LearningApps» (2-Г), «Математичний пасаж» (4-А), «Математичний колаж» (6-А), засідання клубу Ерудит (2-Б), «Математичний калейдоскоп» (4-Б), «Блокбастер з математики» (2-В), кейс-гра «Усвідомлений вибір професій – шлях до успіху» (5-В), гра «LearningApps допомагає у змаганнях ерудитів» (3-Б, 3-Г), «Стрічка Мебіуса» (1-В).
Кращі знавці фізики серед 3-7 класів прийняли участь в турнірі юних винахідників та раціоналізаторів, де показали свої уміння захищати власну розробку й вести дискусію. Розвитку підприємницької компетентності учнів сприяв бізнес-урок у 3-В класі. З життям і творчістю відомих математиків Михайла Кравчука, Лерона Д’Аламбера та Архімеда ознайомилися гімназисти 5-Б, 6-Б та 7-Б класів під час годин тематичного спілкування «Поет німого числа», «300—річчя далекої зірки», «Архімед. Повелитель чисел». У рамках тижня учні взяли активну участь в онлайн-вікторині «Я люблю математику», веб-квесті, турнірі на сайті е-olimp, другому турі Всеукраїнської олімпіади з програмування.
Гімназисти під час проведених заходів перевірили свої теоретичні знання з предметів, розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки, грали в пізнавальні ігри, відповідали на запитання вікторин. Активних учнів нагороджено призами. Сподіваємося, що життя гімназистів цього тижня було більш цікавим і змістовним.