23 жовтня 2024

З 14 по 19 жовтня 2024 року в нашому освітньому закладі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Цей захід мав на меті навчити ліцеїстів правилам безпечної поведінки вдома, на вулиці, у школі, на природі, а також під час надзвичайних ситуацій. Класними керівниками, класоводами, психологом, учителями, Радою ліцеїстів протягом тижня була проведена профілактична робота: виховні години, уроки, тематичні відеолекторії, тренінги, бесіди, відпрацювання практичних навичок з вогневих тренувань, ознайомлення учнів з національними видами єдиноборств та бойовими армійськими системами, години спілкування, заходи з мінної безпеки, відеоперерви, тематичні стенди з питань торгівлі людьми.

Під час Тижня безпеки життєдіяльності здобувачі освіти:

- ознайомилися з правилами безпечної поведінки в різних ситуаціях;

- навчилися надавати першу допомогу постраждалим;

- відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій;

- отримали знання про правила дорожнього руху та правила пожежної безпеки.

Важливо зазначити, що Тиждень безпеки життєдіяльності став не просто черговим заходом, а й справжньою школою безпеки для наших ліцеїстів. Набуті знання та навички допоможуть їм убезпечити себе та своїх близьких від небезпеки. Дякуємо всім за активну участь у Тижні безпеки життєдіяльності! Бережіть себе та своїх близьких!