10 листопада 2019
День української писемності та мови відзначився цікавими й змістовними подіями. Уранці святково вбрані гімназисти зібралися в актовій залі, де відбулася літературно-музична композиція «Мово рідна! Слово рідне!». Її підготували й провели учні 2-А класу під керівництвом своїх наставників Надії Адамівни Метчик й Людмили Володимирівни Сидорук. Потім дівчатка й хлопці поспішили в кабінети, де виконували завдання І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Оригінальне дійство, що відбулося під час перерв у коридорах закладу, привернуло увагу і дорослих, і дітей. Учні 1-А класу разом учителем музичного мистецтва Олегом Олександровичем Романюком підготували флешмоб, на якому не лише продемонстрували свої вміння співати й декламувати, але й показали, які основні зміни відбулися в новій редакції Українського правопису. Автором ідеї та тексту стала учитель української мови і літератури та класний керівник Юлія Вікторівна Кучинська.
Традиційно учні 4-5 класів долучилися до всіх українців, що писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Особливо приємно було гімназистам, що поруч з ними за партами сиділи вчителі та представники адміністрації закладу.
Багато нових знань із культури мовлення почерпнули учні зі змінних стендів, які будуть постійно оновлюватися, адже в гімназії стартував традиційний Філологічний листопад.