06 квітня 2023
3 квітня 2023 року учні 10-А класу, а також ті, хто цікавиться біологією поглиблено, під керівництвом учителя Діани Петрівни Василюк побували на факультеті біології та лісового господарства ВНУ імені Лесі Українки. Олександр Анатолійович Журавльов, декан факультету, зустрів майбутніх абітурієнтів, ознайомив із спеціальностями, за якими можна здобути фах саме тут.
Ліцеїстів супроводила та знайомила із цікавими локаціями та людьми Тетяна Валеріївна Качинська, завідувач кафедри фізіології людини та тварин. Діти оглянули музеї факультету, почули найцікавіші факти про рослинний і тваринний світ. Багато нового для себе дізналися під час спілкування із Катериною Борисівною Сухомлін, завідувачкою кафедри зоології, та Олександром Володимировичем Кичилюком, завідувачем кафедри лісового і садово-паркового господарства. А на завершення екскурсії ще й посмакували медами та варенням.
Щиро дякуємо представникам факультету біології та лісового господарства за гостинність, увагу, небайдужість до своєї справи та майбутнього країни.