23 грудня 2021
Учні 3-В класу початкової школи беруть участь у міській грі, яка проводиться за книгою Ірини Озимок "У міста є Я". Мандруючи її сторінками, діти дізналися про те, хто заводить механізм міста, як формується його бюджет, звідки з'являється у крані вода, які види транспорту є ефективними й екологічними та багато чого іншого з життя сучасного міста. У ході гри ми побували на екскурсії у комунальному господарстві електротранспорту. Дізналися, як і хто дбає про його злагоджену роботу.
Чому потрібно економити воду, тепло і світло? Які будинки і лампочки є енергоефективними? Чому сьогодні так гостро постало питання економії енергоресурсів? Про це учні дізналися з розповіді представників центру енергоефективності та енергозбереження Павлюка Артема і Яни Заяць, з якими відбулась зустріч у стінах нашої школи.
Місто творять люди. Зробити місто кращим і бути гідними його мешканцями - турбота не тільки дорослих, але й дітей.