25 травня 2023
23 травня 2023 року відбулася обласна урочиста академія "Інтелектуальний Олімп Волині", де було відзначено обдарованих учнів, які стали переможцями міжнародних мовно-літературних конкурсів та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 році, та їх наставників.
Наш ліцей представляли переможці фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Горайчук Вікторія (10-Б клас, ІІІ місце), Яремчук Юліана (7 клас, ІІ місце), переможці Всеукраїнської олімпіади з біології – Голянська Аліна (10-В, ІІ місце), Данилюк Анна (11-Б, ІІІ місце) та їх наставники – Головань Тетяна Володимирівна, Рудницька Ольга Борисівна, Василюк Діана Петрівна, Косміна Таміла Іванівна.
Учні були нагороджені грамотами та цінними подарунками, а Голянська Аліна ще й отримала запрошення на навчання від ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолія Цьося.