16 грудня 2022
Проєкт “Професія — школяр” у 3-А класі завершився цікавою подією. 14 грудня в рамках тижня профорієнтації учні побували на екскурсії в ЛНТУ. А запросив їх тато Сашка Шегинського, кандидат технічних наук, доцент Шегинський Олег Володимирович. Напередодні він розповів про родинні традиції, про свої шкільні роки і запевнив, що залишається “школярем” усе життя, адже якщо хочеш бути успішним, потрібно постійно учитися. Інтерес до науки, дослідів, експериментів Олег Володимирович прищепив і двом старшим синам, які торують свій шлях у науці.
В університеті учнів радо зустріли викладачі, які провели екскурсію закладом. Професор Ольга Іванівна Гулай показувала досліди з речовинами, розповідала, скільки років треба вчитися, щоб стати професором і коли ти вже ним став. Потім діти мали змогу провести досліди, щоб визначити вміст нітратів в овочах і фруктах, дізналися про виготовлення шоколаду в університетській лабораторії, працювали в групах, складали пазли, розв'язували кросворд. Цікавим був майстер-клас на кафедрі легкої промисловості з виготовлення новорічної іграшки в японській техніці. Це було дуже непросто! Але учням допомагали й викладачі, і студенти, а тому все вийшло. Третьокласники дуже задоволені, вмотивовані до навчання!