17 березня 2024
Ким бути? Яку професію обрати? Над цим уже задумуються учні 4-А класу. І з цією метою побували на екскурсії-квесті в Адреналін-сіті. Інтерактивне місто професій пропонує широкий вибір пізнавальних розваг. Під гаслом «Мрій! Грай! Обирай!» діти спробували себе в різних професіях. Були пожежниками, на спецмашині виїжджали на гасіння «пожежі». У крамниці працювали й продавцями, і були покупцями. Училися обирати товар, працювати касиром, сканували штрих-коди, видавали чеки. Були також у лабораторії «Медлаб», відділку поліції, науковому центрі «Ейнштейн». За результатами квесту діти отримали профікарту. Дві години під керівництвом досвідчених інструкторів промайнули непомітно, весело, насичено, пізнавально. Плануємо ще раз завітати в інтерактивне місто професій, адже ще багато локацій не встигли відвідати.