18 жовтня 2019

Зазвичай слово «школа» у кожного асоціюється з уроками, домашніми завданнями та контрольними. Але це не лише так.

Для нас школа - це вірні друзі, творчі вчителі, це наша дружна гімназійна родина. Це - родинні свята, цікаві конкурси, виступи, походи у кіно. А ще - незабутні екскурсії і подорожі, під час яких ми не лише цікаво проводимо час, а ще й пізнаємо нашу рідну країну.
Цьогоріч 4-А та 4-В здійснили екскурсію в Карпати. Наш маршрут проліг до Мукачева та Косино.
Чудова природа Карпат! Величні ліси, які вкрила перша осіння позолота, гірські схили, швидкоплинні ріки, а над усім цим - глибоке осіннє небо!
Серед мальовничої природи Карпат розташувався палац Шенборнів, що є пам’яткою архітектури національного значення, зараз це санаторій «Карпати».
Оповитий таємничістю і замок «Сент - Міклош», який називають ще замком кохання. Музою цих місць вважають угорську княгиню Ілону Зріні, яка палко покохала графа Імре Текелі. Вразили нас й потаємні ходи замку та постаті лицарів при вході.
Мукачівський замок «Паланок» - одна з найдавніших фортець в Україні. Захоплення викликали могутні бастіони, з яких відкривались чудові краєвиди на місто та величні гори.
Наступного дня ми мали можливість відчути ефект цілющих властивостей термальних вод в оздоровчо-рекреаційному комплексі в Косино.
Впевнена, що всім сподобалась ця екскурсія. Вона була неймовірною! Незабутні враження, неповторні емоції залишаться назавжди!

Борецька Неоніла