03 січня 2023
Під час зимових канікул учні 5-А завітали до Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради. Екскурсія виявилася надзвичайно цікавою та змістовною. Діти мали змогу ознайомитись із лабораторіями живої природи, галереєю кімнатних рослин, кабінетом акваріумістики та поринути в чарівний світ казки, адже розпочала роботу обласна виставка-конкурс "Новорічна композиція".
Завідувач методичного відділу Сподарик Світлана Олександрівна розповіла про різноманіття платформ Центру, а керівник гуртків Шолом Ангеліна Федорівна - про мешканців живого куточку. Діти мали змогу не лише послухати про плазунів, а й погладити та ще й у руках їх потримати!
Керівник гуртків Сірман Світлана Леонідівна провела екскурсію галереєю кімнатних рослин та ознайомила з новорічною виставкою.
Дуже вдячні Центру за роботу, завітаємо з учнями ліцею ще раз.