09 лютого 2024
Емоційний інтелект (EI або EQ – “емоційний коефіцієнт”) – це здатність сприймати, інтерпретувати, демонструвати, контролювати, оцінювати та використовувати емоції для ефективного й конструктивного спілкування з іншими людьми. Це є важливим для кожного, але так само потрібною є здатність розуміти, інтерпретувати та реагувати на емоції інших людей. Деякі експерти вважають, що емоційний інтелект важливіший за загальний інтелект (IQ) для досягнення успіху в житті.
Під керівництвом менторки з емоційного інтелекту пані Наталії Журавльової учні 7-Г класу разом із класним керівником Наталією Каліш училися, граючи в карткову пізнавальну гру "На емоціях".
Завдання змушували заглибитися у свої думки й переживання, проживати радісні та сумні емоції, демонструвати й відгадувати ті, що зазначені на картках, розбиратися із власними відчуттями, що підліткам буває складно, а тим більше зізнатися самому собі, промовити вголос. Хоча кожен міг вибрати: висловлюватися або утриматися.
По завершенню тренінгу були й усмішки, і сльозинки в кутиках очей, й обійми. А діти, які були на занятті, висловилися за продовження такої емоційної терапії.