26 квітня 2024
У день цивільного захисту, що проводився 25 квітня в ліцеї, учні 7-Г класу взяли участь в екоквесті “Світ у твоїх руках”, що був організований класним керівником Наталією Каліш спільно із працівниками Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.
Учні об’єдналися в п’ять груп, отримали інструктаж та перше завдання. І квест розпочався! Діти розгадували ребуси, відповідали на запитання екологічного спрямування, особистої безпеки, здоров’язбережувальних заходів.
Команда в складі Андріюк Юліани, Буснюка Данила та Коренюк Софії хоч і пройшла дистанцію з третім показником часу, проте показала найкращий результат, правильно відповівши на питання. Отже, переможцем стає не найпрудкіший, а найрозумніший.
Усі діти отримали екологічні смаколики, а переможці – невеликі призи. Гарний початок робочого дня! Попереду шкільні уроки в другу зміну.