19 жовтня 2019

15 жовтня 2019 року в гімназії відбулась учнівська звітно-виборна конференція. Гімназисти підбивали підсумки за 2018-2019 н.р. і ставили завдання для новообраногоскладу Ради гімназистів і учнівського колективу на 2019-2020 н.р. Перегорнута ще одна сторінка під назвою «2018-2019 навчальний рік». Вона, як і попередні сторінки книги гімназійного життя, – багата на важливі події, різноманітні заходи, значні успіхи. За звітно-виборний період запланована робота Ради гімназистів в основному виконана. Було докладено чимало зусиль, щоб згуртувати гімназистів.

Роботу Ради гімназистів шляхом голосування оцінено «задовільно».

Було обрано новий склад Ради гімназистів. Вітаємо наших лідерів:

Протягом минулого навчального року проводився конкурс «Кращий класний колектив-2019». Гімназисти з нетерпінням очікували результати:

ІІ місце – 1-Б клас (класний керівник Малаховська О.Д.).

ІІ місце -3-А клас (класний керівник Романенко С.Г.).

ІІІ місце – 4-В клас (класний керівник Шкамарда Г.С.).

Отримали подяку у номінації «За активну участь у житті гімназії» -3-В клас (класний керівник Назарчук Н.Ю.), 5-В клас (класний керівник Коширець Т.А.), «За креативність» - 2-А клас (класний керівник Киндибовська Т.Л.), «За організацію екскурсій та зустрічей» - 5-Б клас (класний керівник Каліш Н.М.).

Переможцями стали у загальногімназійній акції зі збору макулатури «Збережемо довкілля»: 3-А клас (класний керівник Романенко С.Г.) –І місце;1-Б клас (класний керівник Малаховська О.Д.) – ІІ місце; 1-В клас (класний керівник Лігерко Н.М.) – ІІІ місце.

Переможцями стали у загальногімназійній акції «Збережемо довкілля» зі збору використаних батарейок та акумуляторів: 4-Б клас (класний керівник Метчик Н.А.) – І місце; 2-В, 3-В класи (класні керівники Головань Т.В., Назарчук Н.Ю.) – ІІ місце; 4-А, 6-Б класи (класні керівники Приймачук Н.М., Джабка С.Б.) – ІІІ місце.

Вітаємо усіх переможців! Нехай і новий навчальний рік буде багатим на перемоги та здобутки. Творчого натхнення та попутного вітру у підкоренні Олімпу конкурсів, змагань, олімпіад!Успіхів!