01 листопада 2023

31 жовтня 2023 року в ліцеї відбулося чергове заняття авторської школи заслуженого вчителя України Ольги Борисівни Рудницької, учасниками якого стали вчителі української мови й літератури ЗЗСО Луцької МТГ. Присутніми на ньому були директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Вікторівна Куляк, голова методичного об’єднання Тетяна Олексіївна Долонська. З вітальним словом до гостей звернулася директор ліцею Марія Миколаївна Кардаш.

Розкриваючи методичну тему заняття «Пізнавальна діяльність учнів на уроках української мови і літератури як чинник формування всебічно розвиненої особистості», Ольга Борисівна велику увагу приділила важливим аспектам розвитку нестандартного мислення й творчих умінь учнів, формуванню навичок критичного осмислення інформації, роботі над саморозвитком особистості, налагодженню партнерських взаємин.

Особливий інтерес у присутніх викликала запропонована керівником школи практична робота – аукціон ідей «Моделювання завдань з української мови і літератури на засадах компетентнісного й діяльнісного підходів». «Завітаймо в мережу «Фейсбук» - цим запрошенням Ольги Борисівни розпочалася жваварозмова педагогів про користь соцмереж у розвитку творчих здібностей, критичного мислення й медіаграмотності учнів. Колеги із захопленням знайомилися з її авторськими творчими знахідками, щиро дякували за неоціненний педагогічний досвід, яким щедро поділилася з ними Ольга Борисівна.