24 жовтня 2019

Ранок вівторка для розумників 2-А класу розпочався зустріччю із Марією Іванівною Дацюк, завідувачкою бібліотеки гімназії. Вона познайомила дітей із новинками гімназійної книжкової скарбниці, спонукала до обговорення улюблених дитячих книг та поділилася інформацією про знаних українських авторів, що пишуть для наймолодших читачів.

Володя Каліш разом з мамою Наталею Миколаївною представили учням книгу "Розумна собачка Соня" Андрія Усачова. Це одна з улюблених книг Володі. Син із мамою по черзі читали розділи книги, Наталя Миколаївна майстерно озвучувала головну героїню - собачку Соню, що дуже сподобалося малим слухачам.

На додачу до читання книги, Наталя Миколаївна підготувала майстер-клас з виготовлення кутика-закладки для книг у техніці орігамі. Після кожного прочитаного розділу учні 2-А класу виконували одне-два складання, і всі впоралися з цим непростим завданням та мають тепер власну закладку-кутик для улюблених книжечок.