12 жовтня 2023
Учні 3-Г класу провели Міжнародний урок доброти в комунальному підприємстві «Ласка». Приїхали з гостинцями, привезли багато смаколиків для мешканців притулку. Директорка влаштувала екскурсію територією. Ми побачили тут абсолютно різних за віком та розмірами песиків: маленьких цуценят, яких підкинули, стареньких псів та молодих здорових собак. Тут живе ще й близько 40 надзвичайно красивих котів та крихітних кошенят. Але підкорила серця третьокласників невеличка Принцеска, яку діти з величезним задоволенням пестили. Дуже зворушливо розповідала пані Оксана історії про багатьох “хвостиків”: коли потрапили сюди, які клички мають, скільки вже тут перебувають. Діти залишали притулок зі словами: «А ми ще сюди повернемося?», бо ж так хочеться допомогти всім та кожному!