09 грудня 2022
Україна вже увосьме долучається до відзначення Усесвітнього Дня Гідності важливого як ніколи. Наш заклад утретє приєднується до цього глобального руху. Президент Ради ліцеїстів Ілля Лук’янчук, лідери Ради ліцеїстів Роман Панащук (11-Б), Софія Ольхова, Неоніла Борецька, Богдана Мурована (11-А), Анастасія Цеслів, Анастасія Свиріпа (10-А) провели «Усесвітній День Гідності в Україні» у 9-х, 10-х, 11-х класах.
Під час діалогу ліцеїсти акцентували увагу на основних принципах гідності, міркували про значення та значимість цього важливого поняття в реаліях сьогодення, з’ясовували, як звучить українська гідність, переглядали послання надії від Пекки Хіманена, філософа, письменника, Члена ради та співзасновника Global Dignity, від Річарда Бренсона, підприємця, члена почесної ради Global Dignity, долучалися до міжнародної ініціативи #ЩедрийВівторок, #МарафонДобрихСправ за підтримки Національного Банку України. Черпали важливу інформацію з Путівника Усесвітнім Днем Гідності в Україні 2022. Зазначали в символічних листах, що зможуть розповісти про Україну до її 32-ї річниці незалежності, визначали суперсилу українців.
Будьмо гідними людьми, патріотами своєї держави, керуймося почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.
Крокуємо до Перемоги разом! Україна – країна гідних, волелюбних людей!