16 січня 2023
Саме під такою назвою 11 січня на базі ліцею відбулося заняття міського партнер-клубу молодих учителів природничої освітньої галузі. Гарною мотивацією до активної роботи учасників заходу став виступ «Хочеш бути вчителем?! Стань ним!» Лесі Богданівни Сушик, консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників ЛМТГ. Із вітальним словом до гостей ліцею звернулася директор Марія Миколаївна Кардаш, яка у своєму виступі «Серце, віддане географії» представила керівника обласної авторської школи, заслуженого вчителя України Надію Антонівну Синю.
«Усе, що робиться з любов’ю, приречене на успіх», – переконана Надія Антонівна, яка не просто ознайомила молодих колег із власною творчою лабораторією, а й поділилася секретами свого життєвого успіху, дала мудрі поради та настанови, що допоможуть учасникам заходу впевнено визначити власну траєкторію професійного розвитку.
Доповнили особистісний портрет Надії Антонівни її досвідчені колеги Оксана Іванівна Котлярчук і Оксана Іванівна Поляниця, учителі-методисти ЗЗСО №2 і ЗЗСО №5, які презентували підготовлений для неї адвенткалендар «Життя в ста словах».
Молоді педагоги були щиро вдячні за безцінний педагогічний досвід і життєву мудрість, які отримали, побувавши в нашому ліцеї.