18 листопада 2023

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологія з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями й допомогти усвідомити важливість збереження власного життя й здоров’я.

З 06по 11 листопада2023 року у закладі був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого відбулисянайрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки у повсякденному житті, виховання гуманного ставлення до людини, яка потрапила в біду, вироблення у ліцеїстів співчуття, бажання допомогти.