02 березня 2023
28 лютого учениці 10-Б класу провели дівочий вечір, присвячений 152-ій річниці від дня народження Лесі Українки. На святі поезії йшлося про українських письменниць, які впродовж років розповідали правдиві історії й описували чарівні пейзажі Батьківщини. Учениці вдало передали колорит епох, а також довели, що українські мисткині принесли із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивели українську літературу на новий етап розвитку. Вечір поезії розкрив багатогранність наших жінок, які описували кохання і трагедію рідного краю, любов до матері та України, боролися за нашу незалежність і рідну мову.