31 травня 2024
Ой, чи так красно в якій країні, як тут на нашій рідній Волині… (Леся Українка)
На Волині минули дитинство та юність Лесі Українки. 29 травня велика родина 3-А класу відвідала Колодяжне. Батьки й учні мали змогу ще раз почути про життя Лесі Українки та навіть поділитися своїми знаннями, адже в літературно-меморіальному музеї відбулося родинне свято "Ні, я жива, я буду вічно жити". Тому цікаві історії розповідали не лише екскурсоводи, але й наші ліцеїсти.
Працюючи в групах, ми складали хмару слів "Леся Українка", так третьокласники розповідали про поетесу, а ще за допомогою міміки та жестів показували її вірші. А ті, хто відгадували, – декламували ці твори. Були й пісні, які додали ще більше святкового настрою. Денисевич Соломія представляла свій родовід.
День був дуже насичений та активний. А подорожі для дорослих і дітей є точно пізнавальними, корисними, адже час, проведений разом, завжди цінний та важливий! Дякуємо Захисниками за можливість жити на нашій землі й дізнаватися ще більше про рідний край!