18 жовтня 2023
Відбулося родинне свято – великі спортивні змагання найсміливіших, найсильніших, найдружніших учнів 2-Б класу. У них брали участь команди «Ельфи», «Фіксики» та «Смішарики». Безкомпромісна боротьба тривала до останніх хвилин. За підсумками першої частини змагань уперед вийшла команда «Смішарики». Завдяки неймовірним зусиллям під час естафет під назвою «Котигорошко» та «Кільце збери й склади» команди «Ельфи» та «Фіксики» створили всі умови для того, щоб перемогти в змаганнях. Напруга наростала. Попереду залишався вирішальний етап…
Під час перерви Ярослав Юрійович Волинець з сином Захаром розповіли про свою велику родину. Присутні залюбки слухали про активний відпочинок сім’ї, їхні спортивні досягнення й нагороди.
Усіх зачарував виступ з художньої гімнастики у виконанні Дарини Лучко.
Неймовірний азарт продемонстрували батьки, які також долучилися до змагань разом зі своїми дітьми.
Ми переконані, що спортивне свято допомогло маленьким ліцеїстам не тільки відновити сили, але й отримати заряд енергії та багато позитивних емоцій.
«А хто ж виборов перше місце в змаганні?» - поцікавляться вболівальники. Звісно, перемогла … дружба, бо вона завжди перемагає в дружному 2-Б класі.