12 жовтня 2023
Саме під таким гаслом відбулася подорож учнів 8-Б класу до стародавнього та прекрасного Львова, міста, яке дивує не лише своїми історичними пам’ятками, а й новими сучасними локаціями, де можна гарно провести своє дозвілля. Зануритися у світ досліджень, відчути чарівну змішану атмосферу минулого й майбутнього ліцеїсти змогли в Музеї науки. Було весело, пізнавально, цікаво, а подекуди просто незбагненно!
Музей науки Львів - це інтерактивний простір площею 2200 м², який допомагає пізнати світ, у якому ми живемо завдяки дослідам та взаємодії. Це місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих.
Кожен блок експозиції музею ("Людина", "Вода", "Оптика", "Електрика", "Роботи", "Формула 1")
розкриває окрему тему нашого життя, допомагає збагнути складні речі та поглянути на них під новим кутом.
Хто бажає зруйнувати класичний стереотип, що «наука» та «музей» – це два поняття, які беззаперечно навіюють нудьгу, обов’язково завітайте в Музей науки Львів. У цій локації ви переконаєтесь, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим як для дітей, так і для дорослих.