17 червня 2024

Протягом навчального року учениці ліцею на заняттях гуртка "Рукоділля" (керівник Лагода Тетяна Анатоліївна) створювали неповторні вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, брали участь у благодійних ярмарках, акціях для збору коштів на потреби ЗСУ, міських, обласних, благодійних та екологічних всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Усе, що створюється руками, допомагає відволіктися від реалій воєнного стану, покращити свій психологічний стан та тих, хто поруч; вірити в перемогу та дякувати ЗСУ за можливість навчатися за партами! Волонтерство – це не лише важлива складова громадської активності, а й цінний навчальний та виховний досвід для підлітків. Учні, які беруть участь у благодійних акціях, конкурсах, екологічних проєктах, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.

Юні рукодільниці стали переможцями понад пів сотні різних мистецьких конкурсів, фестивалей, марафонів, виставок-конкурсів, воркшопів! Рожок Ангеліна, Мамосюк Анастасія, Гошко Валерія, Семенюк Олеся, Олексюк Устина (9-В), Гапонюк Наталя (10-Б), Кушнірук Лариса (9-Г), Бідел Ірина (8-В), Микита Вероніка, Безух Катерина, Ляшенко Софія (8-Г), Герасименко Христина, Любчук Дарина, Романович Поліна, Іллюк Анфіса, Шимко Марія, Вісин Вікторія (7-Б), Хомич Яна, Мордись Ангеліна (6-В), Іщук Маргарита (5-А) були найактивнішими та найрезультативнішими учасниками благодійних заходів!

Перемогу наближаємо разом!